Serpentynit antygorytowy - piękno i oryginalność

Duże walory estetyczne serpentynitu antygorytowego, wydobywanego w kopalni w Nasławicach, sprawiają, że jest jednym z najpiękniejszych kamieni dekoracyjnych dostępnych obecnie na rynku.

Unikatowy wygląd w połączeniu z wytrzymałością, pozwala na wykorzystanie zielonego kamienia zarówno w domu, ogrodzie, jak i do zaaranżowania dużych powierzchni czy też wykonania drobnych elementów. Zastosowanie serpentynitu sprawi, że każdy projekt będzie nowatorski i niepowtarzalny.

Otoczaki, grysy, bryły i wiele innych możliwości

Naturalne otoczaki, grysy, bryły to materiał bardzo uniwersalny, który świetnie pasuje do ogrodów zmiennych stylistycznie. Serpentynit jako kamień dekoracyjny sprawdza się zarówno w ogrodach nowoczesnych, ekstrawaganckich, jak i w tych wiejskich czy rustykalnych. Zielony serpentynit jest nadzwyczaj inspirujący, oczarowujący zmiennymi barwami, wielkościami i kształtami.

Kamienie serpentynitowe dają nieograniczone możliwości przy aranżacji ogrodu wielu innych terenów. Dodadzą wiele uroku powierzchniom znajdującym się przy oczkach wodnych, tarasach, kominkach czy aranżowanych ogniskach.