Kopalnia serpentynitu antygorytowego – misja i wizja

„Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy.”

Oliver Wendell Holmes

Przywołując jakże wymowne słowa pisarza amerykańskiego, Firma KOSD przedstawia Klientom, Partnerom oraz Pracownikom swoją misję i wizję postępu.
Jesteśmy świadomi tego, iż zmiana to nieodłączny element rozwoju przedsiębiorstwa. Razem, całą Załogą, dmuchamy w nasz żagiel, wzmocnimy siłę wiatru do tego stopnia, że droga naprzód stanie się wyłącznie przyjemnym żeglowaniem.

Misja

Jesteśmy Polską Firmą łączącą wieloletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Staramy się zmienić przyzwyczajenia i nawyki naszych Klientów.

Do tej pory nasze kruszywo kojarzone było wyłącznie z budową, ciężarem, pracą. Obecnie pokazujemy i promujemy wydobywany przez nas serpentynit antygorytowy jako kamień o wszechstronnym, dekoracyjnym i oryginalnym zastosowaniu. Udowadniamy, że serpentynit jest nie tylko doskonałym kruszywem budowlanym, lecz także eleganckim kamieniem do ogrodu, dekoracyjnym kamieniem do domu czy stylowym dodatkiem do biżuterii.

Wizja

Dążymy do tego, aby niezwykły, kolorowy kamień z Nasławic został rozpowszechniony w całej Polsce, a w kolejnym kroku także w Europie.

Wszystkie cele zostaną zrealizowane, ponieważ:

1. Dajemy zielone światło dla Twoich pomysłów
Staramy się zainspirować Klientów, ale niczego nie narzucamy. Wszelkie nowe pomysły, innowacje dotyczące zielonego kamienia z Nasławic są dla nas niezmiernie ważne i bardzo cenne. Czekamy na każdą sugestię!

2. Nasz zespół profesjonalistów zawsze służy pomocą
Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę techniczną, handlową i dopasują wręcz uszyją na miarę ofertę dla każdego odbiorcy. Zapewniamy Państwu indywidualne podejście do każdego klienta.

3. Jakość przede wszystkim

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego przez nas kruszywa, fachowe doradztwo oraz szybką realizacje zamówień.

Proponowany przez nas asortyment idealnie sprawdza się do aranżacji ogrodów, jak również wszelkiego rodzaju przedsięwzięć budowlanych takich jak np. drogi i parkingi, a także do prac wykończeniowych – wnętrz oraz ich dekoracji.