Inspiracje

Serpentynit antygorytowy – zielone światło dla Twoich pomysłów

Wykorzystujemy ten surowiec do produkcji wytrzymałych kruszyw drogowych i budowlanych. Wykonujemy z niego otoczaki, grysy i inne kamienie dekoracyjne do ogrodu. Polecamy ten zielony kamień nie tylko jako element aranżacji ogrodu, lecz także tarasów i balkonów oraz idealne wypełnienie do gabionów. Wyroby serpentynitowe mogą być również oryginalną, ciekawą ozdobą we wnętrzach domów.

Dajemy Ci inspiracje, byś mógł stworzyć własny, niepowtarzalny projekt.

Szukasz oryginalnych i niepowtarzalnych pomysłów? Chciałbyś zmienić coś w swoim otoczeniu? Zastanawiasz się, do czego można wykorzystać zielony kamień? W naszych galeriach znajdziesz odpowiedź!

Zwyczajnie nadzwyczajne

Niezwykła wszechstronność zielonego kamienia sprawia, że komponuje się doskonale z gabionami, stanowi idealne podłoże w akwariach, a także nadaje oryginalności efektownej biżuterii.

Wyjątkowych zastosowań serpentynitu z Nasławic jest wiele. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia !


Innowacje

Modnie, stylowo, gabionowo!

Znakomite szkice, które będą inspiracją dla niejednej Waszej realizacji zostały przygotowane przez niezwykle kreatywnych projektantów Pracowni InSide z Wrocławia. Pani Kasia    i jej zespół zaaranżują przestrzeń zdolną zachwycić nawet najbardziej wymagającego odbiorcę!